Vše pro pohodlí Vašeho domova...
Stínící technika


Interiérové zastínění


Nabídka interiérového zastínění, vnitřních žaluzií , či vnitřních rolet, má své určení a specifika.
Pro všechny produktové řady interiérového zastínění je především vysoká kvalita, moderní design a přijatelná cena.Typy interiérového zastínění:
  • látkové zastínění, střešní zastínění, aj.

Exteriérové zastínění

Exteriérové zastínění, venkovní žaluzie spolu s venkovními roletami, nabízejí vyšší stupeň ochrany před sluncem a jeho zářením, a to z důvodu redukce světla a tepla již v exteriéru.


Vyberte si stínící techniku pro váš interiér i exteriér.


Výměna odkazů
Klik mapa a kontakt
Aktuality
Využití žaluzií

Žaluzie jsou stále využívány tak, aby plnily své původní poslání. Nadto však přibyly další způsoby jejich využití, které vyplývají z jejich charakteristických vlastností. Velmi dobře jsou žaluzie využívány všude tam, kde je třeba předělit prostor. Žaluzie vytvoří oddělené prostory bez nutnosti jakýchkoliv zásahů, umožní opětovné spojení, kdykoliv je potřeba. Dle použitých materiálů může také propouštět světlo, tím přináší další možnosti využití. Konkrétně je pak lze využít třeba v kancelářích či k oddělení kuchyně a jídelního koutu.


Poslání žaluzií


Žaluzie mají zcela jasné základní poslání. Slouží jako bariéra znemožňující proniknutí světla do interiéru, zároveň ukrývá život v domě nechtěným pohledům zvenčí. Zaručuje tak potřebné soukromí.zdroj:http://www.climax.cz
Typy exteriérového zastínění:


  • předokenní žaluzie

  • předokenní rolety


Roman JEGRMAN

Bělehradská 379
53009 Pardubice 9

IČO 608 79 173

mobil: +420 605 558 945

e-mail: jegrman@seznam.cz