Vše pro pohodlí Vašeho domova...
Výměna odkazů
Klik mapa a kontakt
Aktuality
Využití žaluzií

Žaluzie jsou stále využívány tak, aby plnily své původní poslání. Nadto však přibyly další způsoby jejich využití, které vyplývají z jejich charakteristických vlastností. Velmi dobře jsou žaluzie využívány všude tam, kde je třeba předělit prostor. Žaluzie vytvoří oddělené prostory bez nutnosti jakýchkoliv zásahů, umožní opětovné spojení, kdykoliv je potřeba. Dle použitých materiálů může také propouštět světlo, tím přináší další možnosti využití. Konkrétně je pak lze využít třeba v kancelářích či k oddělení kuchyně a jídelního koutu.


Poslání žaluzií


Žaluzie mají zcela jasné základní poslání. Slouží jako bariéra znemožňující proniknutí světla do interiéru, zároveň ukrývá život v domě nechtěným pohledům zvenčí. Zaručuje tak potřebné soukromí.zdroj:http://www.climax.cz
Vertikální žaluzie
Elegance, dokonalost a přesné linie pro velká okna.

Funkčnost a zpracování, dělají z vertikální žaluzie praktický designový stínící prvek,pro uplatnění jak u Vás doma, tak reprezentativních komerčních budovách.

Tvoří moderní design bytových a kancelářských prostorů ale především mohou nahradit bytové prvky, jako jsou závěsy či záclony.
Roman JEGRMAN

Bělehradská 379
53009 Pardubice 9

IČO 608 79 173

mobil: +420 605 558 945

e-mail: jegrman@seznam.cz