Vše pro pohodlí Vašeho domova...
Prodej, servis a opravy všech typů žaluzií
Výměna odkazů
Klik mapa a kontakt
Vnitřní žaluzie:

» Horizontální žaluzie                                                     


Venkovní žaluzie:

» Venkovní žaluzie
» Vertikální žaluzie
Horizontální žaluzie se vyznačují především jednoduchou montáží, obsluhou a možností provedení mezi skla. Žaluzie se vždy vyrábí přesně na míru a jsou vhodné na všechny typy balkónových dveří, včetně plastových oken a eurooken.

  • s látkovou lamelou o šířce 127mm; 89mm(spojená s řetízkem)
  • s PVC lamelou o šířce 89mm(omyvatelná,dá se použít v místnostech s velkou vlhkostí jako je koupelna nebo místnost s bazénem-také s možností spojení lamel s řetízkem(to kvůli průvanu)

Venkovní žaluzie jsou kombinací perfektní exteriérové protisluneční ochrany a moderního designu.
Aktuality
Využití žaluzií

Žaluzie jsou stále využívány tak, aby plnily své původní poslání. Nadto však přibyly další způsoby jejich využití, které vyplývají z jejich charakteristických vlastností. Velmi dobře jsou žaluzie využívány všude tam, kde je třeba předělit prostor. Žaluzie vytvoří oddělené prostory bez nutnosti jakýchkoliv zásahů, umožní opětovné spojení, kdykoliv je potřeba. Dle použitých materiálů může také propouštět světlo, tím přináší další možnosti využití. Konkrétně je pak lze využít třeba v kancelářích či k oddělení kuchyně a jídelního koutu.


Poslání žaluzií


Žaluzie mají zcela jasné základní poslání. Slouží jako bariéra znemožňující proniknutí světla do interiéru, zároveň ukrývá život v domě nechtěným pohledům zvenčí. Zaručuje tak potřebné soukromí.zdroj:http://www.climax.cz
Roman JEGRMAN

Bělehradská 379
53009 Pardubice 9

IČO 608 79 173

mobil: +420 605 558 945

e-mail: jegrman@seznam.cz